WAŻNE!! HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z DORADCĄ ZAWODOWYM – zmiany

Szanowni Państwo,

poniżej znajdziecie harmonogram spotkań z doradcą zawodowym

UWAGA!!!

Zaplanowano doradztwo zawodowe również na 27.03.2017  (poniedziałek). 

Harmonogram spotkań dostępny w pliku poniżej oraz w aktualności.

Harmonogram spotkań - doradca zawodowy (plik do pobrania)

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z DORADCĄ ZAWODOWYM
W RAMACH PROJEKTU „IDEALNY SZEF – TO JA!”

 

UWAGA!!

Uprzejmie prosimy o stawienie się na miejscu spotkania na 15 minut przed zaplanowaną godziną spotkań

Udział w spotkaniu z doradcą zawodowym w wyznaczonym terminie jest obowiązkowy.

 

 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (KS)

MIEJSCE SPOTKANIA:  POMORSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KOŚCIERZYNIE, UL. PRZEMYSŁOWA 3, KOŚCIERZYNA (2 piętro, sala 2.10)

DATA SPOTKANIA: 27.03.2017R (PONIEDZIAŁEK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 MONIKA OSTROWSKA 8.00-9.00
2 IZABELA ŁOBIŃSKA 9.00-10.00
3 JAROSŁAWA RECLAFF – PTASZYŃSKA 10.00-11.00
4 MARTA DOBRZEWIŃSKA 11.00-12.00
5 CELINA LITWIŃSKA 12.00-13.00
6 URSZULA KUĆKO- SCHMIDT 13.00-14.00
7 JERZY GRAPP 14.00-15.00

 

 


 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (AW)

MIEJSCE SPOTKANIA:  SŁUPSKI INKUBATOR TECHNOLOGICZNY, UL. PORTOWA 13B, SŁUPSK

(I piętro, sala 139 B)

DATA SPOTKANIA: 28.03.2017R (WTOREK)

 L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 ANNA WANAGO 8.00-9.00
2 ALINA LEMAŃCZYK 9.00-10.00
3 DOMINKA SZAJNER – GÓRALCZYK 10.00-11.00
4 WOJCIECH ZAWÓŁ 11.00-12.00
5 ADAM WROŃSKI 12.00-13.00
6 ZBIGNIEW TRZCIŃSKI 13.00-14.00
7 WALDEMAR BŁASZKÓW 14.00-15.00
8 MARIAN PAWELCZYK 15.00-16.00
9 KRZYSZTOF LADACH 16.00-17.00

 


 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (BŁ)

MIEJSCE SPOTKANIA:  POMORSKA SZKOŁA WYŻSZA, UL. KOŚCIUSZKI 112/114,  STAROGARD GDAŃSKI

 (parter, sala nr 6)

DATA SPOTKANIA: 28.03.2017R (WTOREK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 KRZYSZTOF TURZYŃSKI 8.00-9.00
2 ANDRZEJ LISEK 9.00-10.00
3 KAMIL WALENCIAK 10.00-11.00
4 ADAM BUCHHOLZ 11.00-12.00
5 DOROTA WEŁNOWSKA 12.00-13.00
6 ANDRZEJ WIERZEJSKI 13.00-14.00
7 ELŻBIETA PIOTROWSKA 14.00-15.00
8 EWELINA LUBIŃSKA 15.00-16.00
9 ANNA REIMUS 16.00-17.00



 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (KS)

MIEJSCE SPOTKANIA:  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CHOJNICACH, UL. WYSOKA 3,  CHOJNICE

(II piętro sala 208)

DATA SPOTKANIA: 28.03.2017R (WTOREK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 MARIA JÓŹWIK 8.00-9.00
2 ANITA STASZEWSKA 9.00-10.00
3 KATARZYNA GRUBICH 10.00-11.00
4 KAROLICA PACKA 11.00-12.00
5 JOLANTA KANIA 12.00-13.00
6 DAGMARA JESCHKE 13.00-14.00
7 MAGDALENA KOŚCIELNIAK 14.00-15.00
8 IZABELA ŁANGOWSKA 15.00-16.00
9 BEATA PRUSKA 16.00-17.00
10 HENRYK PRUSKI 17.00-18.00
11 ANNA ADASIK 18:00-19:00

 



 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (AW)

MIEJSCE SPOTKANIA:  SŁUPSKI INKUBATOR TECHNOLOGICZNY, UL. PORTOWA 13B, SŁUPSK

(I piętro, sala 139 B)

DATA SPOTKANIA: 29.03.2017R (ŚRODA)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 KAMILA CICHY 8.00-9.00
2 JUSTYNA TRZASKA 9.00-10.00
3 MONIKA GÓRSKA 10.00-11.00
4 DAWID SZEWCZYK 11.00-12.00
5 RADOSŁAW GRUSZYŃSKI 12.00-13.00
6 STANISŁAW WNUK-LIPIŃSKI 13.00-14.00
7 MARIA BIAŁY 14.00-15.00
8 ADAM KWIDZIŃSKI 15.00-16.00
9 STANISŁAW ZARACH 16.00-17.00

 

 

 


 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (KS)

MIEJSCE SPOTKANIA:  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CHOJNICACH, UL. WYSOKA 3,  CHOJNICE
(II piętro sala 208)

DATA SPOTKANIA: 29.03.2017R (ŚRODA)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 MARCIN SAWICKI 8.00-9.00
2 SOBIESŁAW WIECZOREK 9.00-10.00
3 HANNA KIEDROWSKA 10.00-11.00
4 JOLANTA KUCZYŃSKA 11.00-12.00
5 KRZYSZTOF BRUSKI 12.00-13.00
6 JAN OBRĘBSKI 13.00-14.00
7 NATALIA ŁUKASIK 14.00-15.00
8 AGNIESZKA GIELNIAK 15.00-16.00
9 BARBARA ROTKIEWICZ 16.00-17.00
10 MAGDALENA JAGIEŁŁO – RUSIŁOWSKA 17.00-18.00
11 DAMIAN KOWALSKI 18.00-19.00

 

 


 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (BŁ)

MIEJSCE SPOTKANIA:  POMORSKA SZKOŁA WYŻSZA, UL. KOŚCIUSZKI 112/114,  STAROGARD GDAŃSKI (parter, sala nr 6)

DATA SPOTKANIA: 29.03.2017R (ŚRODA)

 

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 WŁODZIMIERZ CHMIELIŃSKI 8.00-9.00
2 ŁUKASZ RUSIEWICZ 9.00-10.00
3 MAREK MIKOŁAJEWSKI 10.00-11.00
4 JACEK PIESIK 11.00-12.00
5 MAGDALENA BURCZYK 12.00-13.00
6 BOŻENA KAJUT 13.00-14.00
7 KAZIMIERZ KAJUT 14.00-15.00

 



 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (AW)

MIEJSCE SPOTKANIA:  PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNYM „MARMOŁOWSKI”, UL. MIŁA 26, BYTÓW (budynek Szkoły Zawodowej w Bytowie)

(sala nr 1 –informacje na temat lokalizacji sali w sekretariacie szkoły

DATA SPOTKANIA: 30.03.2017R (CZWARTEK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 KRZYSZTOF SUROWICZ 8.00-9.00
2 JACEK PARAFICZ 9.00-10.00
3 JERZY ANIŚKIEWICZ 10.00-11.00
4 AGNIESZKA NARLOCH 11.00-12.00
5 DANUTA CYMAN 12.00-13.00
6 KAMILA GUDALEWICZ 13.00-14.00
7 BARBARA OLEJNICZAK 14.00-15.00
8 TOMASZ SŁAWEK 15.00-16.00
9 BOGUMIŁA JAKUBEK 16.00-17.00
10 WALDEMAR JAŁOSZYŃSKI 17:00-18:00

 

 


 

 SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (KS)

MIEJSCE SPOTKANIA:  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CHOJNICACH, UL. WYSOKA 3,  CHOJNICE

(II piętro sala 208)

DATA SPOTKANIA: 30.03.2017R (CZWARTEK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 SEBASTIAN KURS 8.00-9.00
2 DARIUSZ RUTOWSKI 9.00-10.00
3 MIROSŁAWA PRZYBYŁ 10.00-11.00
4 ROMAN POTRAC 11.00-12.00
5 BERNADETA WENDA 12.00-13.00
6 ANDRZEJ PIEKARSKI 13.00-14.00
7 SZYMON PIEKARSKI 14.00-15.00
8 KAROL STĘPIEŃ 15.00-16.00
9 PAWEŁ MATYSIAK 16.00-17.00
10 MONIKA STOBIECKA 17.00-18.00
11 ARKADIUSZ MYSZKA 18:00-19:00

 

 


 

SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM (BŁ)

MIEJSCE SPOTKANIA:  ZAKŁAD AKTWNOŚCI ZAWODOWEJ, BARLEWICZKI 13, SZTUM

(parter, sala bankietowa)

DATA SPOTKANIA: 30.03.2017R (CZWARTEK)

L.P IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

 

GODZINA SPOTKANIA
1 EWELINA ILUKOWICZ 8.00-9.00
2 WIOLETTA SKOK 9.00-10.00
3 PAWEŁ SOBAŃSKI 10.00-11.00
4 ROBERT CZERNICHOWSKI 11.00-12.00
5 SEBASTIAN IZBICKI 12.00-13.00
6 PIOTR JAKÓBEK 13.00-14.00
7 KRYSTYNA SZWARC 14.00-15.00